Co powinnaś mieć w swojej torebce?

0 126

Damska torebka bywa żartobliwie nazywana czarną dziurą, a znalezienie w niej czegokolwiek, szczególnie dla osoby niebędącej właścicielem, może graniczyć z cudem. Dlatego warto mieć w swojej torebce kilka przydatnych przedmiotów, które ułatwią organizację zawartości i sprawią, że już nigdy nie będziesz miała problemu, by coś znaleźć, a utrzymanie porządku stanie się niezmiernie proste.

Gadżety, które muszą się znaleźć w damskiej torebce

  • kosmetyczka do torebki

Jest to absolutna podstawa. Na pewno często wrzucasz swoje kosmetyki do torebki luzem, a potem nie możesz znaleźć tego, czego akurat potrzebujesz. Jednak nie to jest w tej sytuacji najgorsze. Wyobraź sobie, że opakowanie z podkładem przypadkiem uszkadza się, a  jego zawartość ląduje na ważnych dokumentach, które musisz pilnie dostarczyć. Niezbyt optymistyczny scenariusz, prawda? Dlatego warto do torebki wkładać kosmetyczkę, która uchroni przed przykrymi niespodziankami oraz sprawi, że znalezienie potrzebnej rzeczy stanie się prostsze.

  • latarka

Mała latarka przyda się szczególnie w sytuacji, gdy chcesz znaleźć coś w torebce gdy jest już ciemno. Możesz kupić gadżet, który zmieści się do zapinanej kieszonki, lub w formie breloczka, który przypniesz do kluczy. Mała latarka ułatwi ci życie w różnych sytuacjach, warto więc zawsze mieć ją przy sobie.

  • case na telefon

W sytuacjach, gdy nosisz w swojej torebce wiele przedmiotów, a niektóre z nich są dość ciężkie, bardzo realne staje się uszkodzenie telefonu wrzuconego w pośpiechu do kieszonki. Z tego powodu warto chronić go casem przed uszkodzeniami i zarysowaniami.

  • smycz na klucze

Każdą z nas na pewno nie raz i nie dwa spotkała sytuacja, w której znalezienie kluczy w torebce graniczyło z cudem. Wystarczy, że wrzucisz je nie tam, gdzie zwykle, a do domu wracasz, dzierżąc ciężkie torby z zakupami – i problem gotowy. Jeśli nie chcesz spędzić pół dnia pod drzwiami na poszukiwaniu kluczy, przyczep do nich smycz i przywiąż ją do torebki. Dzięki temu zawsze znajdziesz klucze.

  • wieszak na torebkę

Nie musisz stawiać torebki na podłodze w miejscach, w których nie ma wieszaka, na którym można ją powiesić. Miej ze sobą swój. Nigdy nie wiesz, co się działo na podłodze, może być brudna, ktoś mógł coś rozlać. Poza tym wygodniej i bardziej elegancko jest powiesić torbę, niż rzucić ją pod stół w restauracji.

  • piórnik

Piórnik kojarzy się najczęściej ze szkołą. Wtedy to codziennie nosiło się piórnik wypełniony przyborami do pisania, podkreślania czy rysowania. W dorosłym życiu jest to równie przydatny gadżet, jak za czasów szkolnych. łatwo bowiem włożyć do niego długopis czy zakreślacz, a potem szybko go odnaleźć, gdy tylko jest potrzebny. Poza tym, unikniesz dzięki temu zabrudzeń podszewki. Wrzucony luzem długopis, nawet gdy ma skuwkę, może się otworzyć i poplamić torebkę, a plamy z atramentu są trudne do całkowitego usunięcia. lepiej więc zadbać zawczasu o to, by tego uniknąć.

  • organizer do torebki

Na pewno zauważyłaś, że zdecydowanie łatwiej znaleźć coś w torebce, która ma więcej kieszonek umożliwiających posegregowanie przedmiotów. Popularne worki sprawiają, że wszystkie rzeczy wrzucone są luzem, trudniej więc znaleźć to, czego w danej chwili potrzebujemy. Jeśli twoja ulubiona torebka nie ma wewnętrznych kieszeni i przegródek, dokup oganizer do torebki. Ułatwi on odnajdywanie potrzebnych rzeczy.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.