Masz dosyć męczących diet i ćwiczeń? Sprawdź Krioliplizę ZLipo!

0 238

Otyłość, nadwaga lub nawet parę zbędnych kilogramów może spędzać sen z powiek niejednej osobie. Są to problemy natury zarówno estetycznej, jak i zdrowotnej. Zmagamy się z dietą, wyrzeczeniami i wycieńczającymi ćwiczeniami, lecz taki sposób odchudzania nie na wszystkich działa i kilogramy nie spadają. Często pomimo starań nie osiągamy wymarzonej wagi, lub – z kwestii zdrowotnych nie możemy sobie pozwolić na intensywny wysiłek fizyczny lub radykalną zmianę odżywiania się. Inne metody – takie jak odsysanie tłuszczu nierzadko bywają niebezpieczne oraz pozostają po nich blizny, których chcielibyśmy uniknąć. Warto w takim wypadku zapoznać się z innymi metodami pozbycia się tkanki tłuszczowej. Najnowszą z nich jest Kriolipoliza ZLipo. Sprawdźmy, na czym ona polega.

Kriolipoliza – czyli zamrażanie zbędnych kilogramów

Kriolipoliza to metoda zamrażania tkanki tłuszczowej, która prowadzi do jej redukcji. System ZLipo i Z Wave Pro, wykorzystujący falę akustyczną to innowacyjne urządzenie, pozwalające na stałe usunąć nadmiar tłuszczu aż o 35%.

Dokładny przebieg zabiegu wygląda następująco: na obszar, który ma być poddany redukcji, aplikuje się specjalny podkład, dzięki któremu możliwe jest odmrożenie. Następnie do skóry przyłożona zostaje głowica chłodząca z uprzednio dopasowaną, odpowiednią wielkością – wtedy dochodzi do procesu schładzania, a następnie, gdy tkanka tłuszczowa jest już zamrożona, aplikator zostaje w całkowicie bezbolesny sposób odessany.  Potem, w zamrożone miejsce, kierowana jest fala uderzeniowa  – wtedy dokonuje się drenaż, a dzięki temu dochodzi do przyspieszenia procesów metabolicznych. Zabieg falą uderzeniową powtarza się 8 razy co dwa dni, po wykonanym zabiegu kriolipolizy. Ten ostatni trwa ok. 60 minut, w jego czasie można użyć jednocześnie dwóch głowic (na dwa miejsca zabiegowe). Już po jednej sesji można zaobserwować – obwód w danym obszarze zmniejsza się o 99%, lecz na efekt końcowy musimy czekać 1-2 miesiące. Cały czas wykonywania zabiegu wynosi ok. 75 minut (60 min. zamrażania i 15 min. fali akustycznej).

Czemu lepiej wybrać ZLipo zamiast zwykłej kriolipolizy?

ZLipo to zupełnie nowe urządzenie trzeciej generacji, dzięki któremu ból jest mniej odczuwalny, a efekty znacznie wyraźniejsze. Wykorzystuje dwie głowice, które, zaaplikowane w symetryczny sposób, pozwalają na ingerencję w większą część problematycznych partii ciała (nie ingerując tym samym w inne tkanki). Odessany tłuszcz, zawarty w zamrożonych komórkach, w sposób naturalny zostaje wchłonięty przez organizm – przekształca go on na energię, a następnie jest całkowicie usunięty z organizmu.
Metoda ta różni się od innych, dostępnych na rynku, szczególnie tym, że jest to jedyne urządzenie, które pozwala ustawić parametry indywidualnie dobrane do pacjenta. Ponadto posiada najwyższy wskaźnik redukcji tkanki tłuszczowej.

Zalety Kriolipolizy ZLipo:

  • niezwykła skuteczność (redukcja aż do 30%)
  • mała bolesność (podczas zabiegu można odczuwać jedynie delikatny dyskomfort w postaci zimna
  • szybkie i utrzymujące się efekty
  • wysoce innowacyjna metoda, pozwalająca trwale pozbyć się tłuszczu z najbardziej opornych miejsc (miejsca zabiegowe: brzuch, boczki, uda, tzw. pelikany, plecy, kolana)
  • dostępny dla kobiet i mężczyzn

Jeżeli chcesz w szybki i widoczny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów, a diety i ćwiczenia nie okazały się w tym pomocne, sprawdź zabieg Kriolipolizy ZLipo. Wykonasz go m. in. w gabinetach BautySkin.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.